Telefon

0 553 135 63 85

İşyeri ve Ofis Taşımacılığı

İşyeri ve Ofis Taşımacılığı

Çorlu İşyeri ve Ofis Taşımacılığı Firmaları

İşyeri ve Ofis Taşımacılığı

Firmamız  alanında uzun yıllardır çalışmış deneyimli profesyonel bir firmadır. Firmamız ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıdığı gibi ofis taşıma konusunda da uzman bir nakiyat şirketidir. Ofis taşıma konusunda kaliteye ve müşteri memnuniyetini önem veren firmamız tecrübe sahibi ve alanında uzman bir ekip ile çalışmaktadır. İş yerlerinizi gönül rahatlığı ile firmamıza emanet edebilirsiniz. Ofis eşyalarınızın taşınırken hiç bir zarara uğramayacağını size garanti etmekteyiz. Ofis taşıma sırasında her hangi bir olumsuzluk olmaması için gerekli bütün tedbirleri almaktayız. Firmamız bütün ofis taşımacılık işlemlerini sigorta kapsamında tutmaktadır. Bu nedenle ofis eşyalarınızalınan tedbirlere rağmen zarar görürse sigorta şirketi bütün zararınızı karşılayarak mağdur olmamanızı sağlamaktadır.

Ofis taşıma fiyatları

Firmamızın benimsediği en önemli ilkelerden birisi müşterilerin sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerden memnun kalmalarını sağlamaktır. Firmamız bütün taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi ofis taşıması hizmeti verirken de eşyalarınızın taşıma sırasında her hangi bir tahribata uğramaması için büyük bir titizlikle özen göstererek taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.
Firmamız ofis taşımacılığı konusunda vermiş olduğu yerinde keşif, zamanında hizmet, eşya paketleme, asansör taşımacılık ve profesyonel işçilik gibi hizmetler ile müşterilerinin yüzlerini güldürmeyi amaçlamaktadır. Firmamız ekspertiz adı verilen yerinde keşif hizmeti vererek önceden eşyalarınızı incelemektedir. Yapılan incelemeye göre de gerekli ekip ve ekipmanları ayarlamaktayız.
Taşımacılık hizmetlerimizi her zaman anlaşılan zamanda gerçekleştirerek müşterilerimizin vakit kaybetmemesini sağlamaktayız. Personellerimiz işin ehli kişilerden oluşmaktadır ve eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketlenerek taşıma işlemleri gerçekleştirmektedirler.  Sizde ofis taşımacılık hizmeti veren kaliteli ve güvenilir bir firma arıyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ofis taşıma fiyatları olarak belirlerdiğimiz en düşük fiyat politikamız ile size en iyi hizmeti en iyi fiyata vermeyi planlamaktayız. Bunu yaparken maliyetlerimizi düşürmek adına son sistem paketleme yöntemleri ve kalifiye personel çalıstırarak minimum maliyet ile maksimum hizmet vermekteyiz. 

Çorlu İşyeri ve Ofis Taşımacılığı Fiyatları