Evden Eve Nakliyat Nedir ?
Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat hizmeti sağlayan firmalar arasında yer alan Çorlu Evden Eve Nakliyat, şehir içinde bir evden başka bir eve taşıma işlemi yapmaktadır. Taşıma işlemleri arasında en çok tercih edilen evden eve taşımadır. Evden eve nakliye işlemlerinde tecrübe sahibi ekip görev almaktadır. Müşterilerimiz firmamızla iletişime geçerek taşıma işlemi için bilgi alabilir. Evden eve nakliyat fiyat listesinde değişiklik görülebilir. Fiyat teklifi almak için ücretsiz keşif ekibimizden yardım alabilirsiniz. Ekibimiz adresinize gelerek eşyaları inceler ve fiyat teklifinde bulunur.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?

Evden eve nakliyat İstanbul sektöründe firma olarak profesyonel taşıma hizmeti vermekteyiz. Taşıma günü ve saatinde ekibimiz adresinize gelerek hazırlıklara başlar. Eşyaların herhangi bir hasara uğramaması önemlidir. Bu nedenle eşyalar için özel paketleme ürünleri kullanılır. Dolap, koltuk, yatak gibi eşyalar parçalara ayrılır ve özenle sarılarak araca yerleştirilir. Elektronik eşyaların da hasar almaması için gerekli önlemler alınır.

Kırılacak, zarar görecek eşyalar tek tek sarılır ve kutulara yerleştirilir. Tüm eşyalar paketlenerek araca yerleştirildikten sonra yeni adrese taşınır. Yeni adrese getirilen eşyalar paketten çıkarılır ve aynı özenle yerleştirilir. Kurulması gereken mobilyalar ve elektronik eşyalar kurulur. Ekibimiz büyük bir titizlikle hareket etmektedir. Taşıma işlemi boyunca eşyaların zarar görmemesi, zamanın doğru değerlendirilmesi için gerekli tüm önlemler alınmakta ve daima planlı hareket edilmektedir.