Telefon

0 553 135 63 85

Evden Eve Nakliyede Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden Eve Nakliyede Dikkat Edilmesi Gerekenler

1- Önce bütçe Yapın eski evinizden yeni evinize taşınmak için ayırabileceğiniz nakliyat ücretleri için nakliye bedeli belirleyin. Bunu yaparken taşınılacak nokta ile mevcut eviniz arasındaki mesafe, taşınma koşulları, oda sayısı, eşya yoğunluğu nakliyat aracı ile bina arası yürüme mesafesi, nakliyat aracının gireceği sokak cadde genişliği gibi unsurları mutlaka dikkate alın kesinlikle gerçekçi olun.

2- Evden eve taşıma Firmalarını Araştırın. Bugün artık dünyaya açılan kapı parmaklarımızın ucunda. İnternet arama motorları Google, yahoo aracılığı ile yüzlerce evden eve nakliyat sitelerine ulaşabilmek mümkün. Hatta şu an bu makaleyi okumakta olduğunuz sayfadan dahi işinizi kolaylaştıracak evden eve nakliyat firmalarına ulaşabilirsiniz. Size uygun evden nakliyat seçenek sunabileceğinize inandığınız nakliyatçı firmaların bir listesini yapın.

3- Yüz yüze Görüşmek Önemli Seçtiğiniz evden eve nakliyat firmalarını arayarak randevu talep edin. Öncelikli olarak telefonda şu sorulara yanıt arayabilirsiniz?

4- Evden Eve Nakliyat Firmasına karar verdikten sonra seçtiğiniz Nakliyat firması ile gün, ödeme, hizmet, sigorta nakliyat ekibi araç cinsi büyüklüğü ile ilgili bilgileri netliğe kavuşturun.

5- Evden eve nakliyat hizmeti alacaksanız dahi sizin de sorumlu olduğunuz noktalar olduğunu ev taşınmak İçin taşınan olarak yapılması gereke bazı ön hazırlıklar eşya taşınma süreci hızlandırmak ev taşınma gününü problemsiz şekilde atlatmak için sizin de almanız gereken bir dizi sorumluluk olduğunu unutmayın.