Telefon

0 553 135 63 85

Conoğlu Nakliyat Güvencesi ile Çerkezköy'de Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Conoğlu Nakliyat Güvencesi ile Çerkezköy'de Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Çerkezköy'e nakliyat hizmeti veren firmamız bu sektör içerisinde başarı grafiğini her geçen gün arttırmaktadır. Kurumsal yapımız ve vizyonumuz ile müşteri memnuniyet ilkesi önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca taşımacılık hizmetlerimiz arasında önceliğimiz sizin strese girmeden rahat bir taşıma zamanı geçirmenizi sağlamaktadır. Alanında uzman kadromuz ile güler yüzlü hizmeti size sunarak tüm eşyalarınız kısa süre içerisinde taşınır.Evden eve taşıma sırasında eşyalarınıza zarar gelmemesi için özel paketleme yöntemi kullanılır. Her eşya özel olarak ambalajlanır bu sayede hasar ve yıpranma payı minimuma iner.

Nakliyat firmamız hizmetleri arasında eşya sigorta teminatı da yer almaktadır. Eşyalarınız taşıma sırasında hasar görürse sigorta teminatı devreye girer ve ilgili hasar telafi edilir. Tüm bu hizmetler kurumsal olarak verilmektedir. Sizde evden eve taşıma hizmetlerinden yararlanmak ve stressiz bir taşınma yaşamak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızdan yatak odanıza kadar tüm taşıma işlemi profesyonel kadro tarafından yapılmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetimiz ile ev taşıma anında tüm destek size özel olarak sunularak memnuniyetiniz amaçlanır. Taşınma hizmetinden yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri  hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.